مشاوره با پزشکان مش...
 
Notifications
Clear all
مشاوره با پزشکان مشهد
مشاوره با پزشکان مشهد
Group: Registered
Joined: 2022-05-15
New Member

About Me

دکتر زنان مشهد

 

 

یکی از تخصص‌هایی که مراجعه‌کنندگان زیادی دارد، تخصص زنان و زایمان است. اگر به دنبال دکتر زنان در مشهد هستید، می‌توانید از طریق سایت دکترتو پزشک خود را پیدا کرده و در کوتاه‌ترین زمان نوبت بگیرید. دکتر زنان در زمینه سلامت باروری زنان تخصص داشته و بیماری‌ها و اختلالات مربوط به دستگاه تناسلی خانم‌ها را تشخیص داده و درمان می‌کند.

 

 

اگر بیماری مربوط به رحم، لوله‌های فالوپ، تخمدان یا سینه‌ها دارید و یا لازم است معاینه لگن، تست پاپ‌اسمیر، غربالگری سرطان یا آزمایش‌های مربوط به عفونت واژن و رحم را انجام دهید، باید به متخصص زنان مراجعه کنید. برخی از متخصصان زنان به طور خاص در حوزه زنان و زایمان فعالیت داشته و خانم‌ها در دوران بارداری و زایمان تحت‌نظر این پزشکان قرار می‌گیرند.

 

 

اگر در دوران بارداری هستید یا قصد بارداری دارید، می‌توانید از طریق دکترتو با بهترین دکتر زنان در مشهد مشاوره با پزشکان مشهد داشته و در طول دوره بارداری به این متخصص مراجعه کنید. مزیت استفاده از نوبت دکتر و مشاوره آنلاین با دکترتو این است که شما می‌توانید در دوره بارداری از مشاوره آنلاین و حضوری نیز استفاده کرده و در صورت بروز هر مشکلی با پزشک خود از راه دور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

شایع ترین بیماری های مربوط به زنان

 

 

بسیاری از خانم‌ها برای چکاپ سالانه یا مراقبت‌های دوره بارداری به متخصص زنان مراجعه می‌کنند. اگر دچار علائمی مانند درد و ناراحتی در رحم، لگن یا واژن شدید و یا خونریزی غیرطبیعی داشتید، باید به دکتر زنان مراجعه کنید. شایع‌ترین بیماری‌های مربوط به زنان شامل موارد زیر است. دکتر زنان این موارد را تشخیص داده و درمان می‌کند.

 

 

● مشکلات مربوط به بارداری، باروری، قاعدگی و یائسگی

 

 

● مسائلی مانند پیشگیری از بارداری، عقیم‌سازی و ختم بارداری

 

 

● مشکلات رباط‌ها و ماهیچه‌های اندام‌های ناحیه لگن

 

 

● بیماری‌های مقاربتی

 

 

● سندروم تخمدان پلی‌کیستیک

 

 

● بی‌اختیاری ادرار و مدفوع در خانم‌ها

Location

Occupation

مشاوره با پزشکان مشهد
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: